دوره های تضمینی IELTS در کرج | آ موزشگاه زبان سیمین در کرج

آيلتس چيست؟

آيلتس آزموني بين المللي و مورد تائيد اكثر كشورها و دانشگاه هاي جهان ميباشد كه در دو شكل جنرال و آكادميك برگزار مي شود. آيلتس آكادميك عموما مناسب آن دسته از متقاضياني است كه به منظور ادامه  تحصيل،  قصد خروج از كشور را دارند و در ساير موارد عموما آيلتس جنرال نياز ميباشد. 
آزمون آیلتس(IELTS=International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیری مهارتهای تخصصـی و یا کار و یا اقامت در کشـورهای انگلیسی زبان طراحی شده است. ایـن آزمون مشترکاً توسط دانشگاه کمبریج، کنسولگری بریتانیا (British Council) و مرکز آیلتس استرالیا در بیش از 500 مرکز در 120 کشور جهان برگزار می‌شود و سالانه چیزی حدود یک و نیم میلیون نفر در آن شرکت می‌کنند.
این آزمون در دو نوع مختلف برگزار می گردد: آکادمیک (Academic) و عمومی (General Training). افرادی که قصد تکمیل تحصیلات خود در دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند (کارشناسی به بالا) باید از نوع آکادمیک این آزمون و افرادی که به منظور گذراندن دوره‌های کوتاه‌ مدت فنی و حرفه‌ای، اخذ دیپلم، کار و یا اقامت در کشورهای انگلیسی زبان مسافرت می کنند، می‌توانند از نوع عمومی این آزمون استفاده کنند. 
در آزمون آیلتس کلیه مهارت‌های اصلی آموزش زبان، یعنی مهارت‌های شنیداری، گفتاری (مصاحبه)، خواندن و نوشتن (Listening, Reading, Writing, Speaking)مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. اگر چه دو بخش شنیداری و گفتاری در هر دو نوع آکادمیک و عمومی کاملاً یکسان است، ولی دو بخش دیگر (خواندن و نوشتن) به صورت جداگانه و متفاوت برگزار می‌شود.
سه آزمون اول در يك روز و در زمانی حدود٢ساعت و ۴۵دقيقه برگزار می شود و بخش مصاحبه كه حدود١۵دقيقه طول ميكشد در روزی  جداگانه برگزار می گردد..

مراکز مجاز برگزاری آزمون IELTS


سازمان سنجش تنها مرجع صادرکننده مجوز فعاليت جهت برگزاري آزمون هاي بين المللي در ايران مي باشد و فعاليت مراکزي که از اين سازمان مجوز اخذ نکرده اند فاقد اعتبار و غيرقانوني مي باشد.
مراکز معتبر و مجاز توسط سازمان سنجش توسط لینک زیر قابل دسترسی می باشند.
لینک ورود کلیک کنید
 
کلاسهای فشرده آیلتس شما را از سطح مبتدی درمدت زمان 1 سال برای آزمون اصلی ایلتس آماده می نماید.
در این دوره بعد از گذراندن 150 جلسه آموزشی نمره 6.5 آیلتس و بعد از گذراندن 200 جلسه آموزشی نمره 7 برای شما تضمین می گردد.
در این کلاسها هر 4 مهارت گفتاری ( Speaking ) شنیداری ( Listening ) نوشتاری ( writing ) و درک مطلب ( Reading ) تقویت می گردد.
زمان برگزاری کلاس ویژه شاغلین و کارمندان در روزهای  پنجشنبه وجمعه می باشد.
تعداد زبان آموزان حداقل 3 نفر و حداکثر 6 نفر می باشد.
کتابهایی که در این دوره تدریس میگردد Improve your skills  میباشد وهمچنین این دوره شامل برگزاری ده آزمون آزمایشی MUCK TEST IELTS می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ی ثبت نام و هزینه ی کلاس ها با شماره های  32550585-6 تماس حاصل فرمایید.